Ložiska Pardubice spol. s r.o.

Jsme ryze česká obchodní společnost zabývající se nákupem a prodejem ložisek všech typů a rozměrů, autoložisek, příslušenství ložisek a mazací techniky. Firma Ložiska Pardubice s.r.o.  je nástupnickou organizací firmy Ložiska Jakubec, která byla založena v roce 2000.

Vznik firmy se datuje do roku 2000 (společnost s ručením omezeným byla zapsána do rejstříku firem v lednu 2011).

Základem naší činnosti je velkoobchodní prodej a zásobování podniků a firem se zaměřením na těžký průmysl a opravy kolejových vozidel.

V současné době obchodně působíme po celém území ČR a zahraničí.

Jelikož si plně uvědomujeme rozdílné kvalitativní požadavky a finanční možnosti našich zákazníků, nabízíme zboží v kvalitativním a cenovém rozmezí od nejlevnějších produktů méně známých výrobců (zejména z oblasti JV Asie), přes mainstreamové značky, kde zákazník získá nejlepší poměr cena - kvalita, až po TOP produkty renomovaných světových výrobců.

V rámci rozšíření našich služeb jsme otevřeli maloobchodní prodejnu s pevnou pracovní dobou, kde lze zakoupit kompletní sortiment ložisek a ložiskové techniky s příslušenstvím. Více v sekci KONTAKTY.

Služby:

Celá řada dříve neobvyklých služeb zákazníkům je dnes již považována za neodmyslitelný standard dobře fungující firmy. A jelikož my chceme být těmi, co udávají tempo a směr vývoje, snažíme se i v této oblasti nabízet neustále nové a lepší služby a vytvářet stále lepší podmínky pro naše klienty.

NON-STOP služba:

Pro naše zákazníky držíme NON-STOP havarijní a výdejevou službu.  Naše služby jsou Vám k dispozici 24 denně 365 dní v roce na tel.

+420 603 178 884

Poradenská a konzultační činnost:

Našim klientům poskytujeme fundované technické konzultace a poradenství.

Zakázková výroba:

Ve spolupráci s odbornými firmami a výrobními závody nabízíme našim zákazníkům výrobu atypických (výkresových) ložisek, příslušenství a těsnících prvků. Dále nabízíme možnost konstrukčních úprav ložisek (zvětšení radiální vůle, výroba mazací drážky a mazacích otvorů)

Forma prodeje:

Naši zákazníci mají možnost nákupu a odběru zboží přímo na prodejně (event. na našem skladu), nebo mohou zvolit variantu objednání zboží přímo z domova či kanceláře. Veškeré formality jsou tak vyřizovány elektronicky, telefonicky či faxem.

Doprava zboží:

Zboží zasíláme prostřednictvím našich smluvních kurýrních partnerů s termínem dodání do druhého pracovního dne přímo na adresu určení. V případě většího množství zavážíme zboží vlastními vozy. V případě odběru zboží nad 2000,- CZK bez DPH je doprava po ČR zdarma. V opačném případě je k ceně zboží připočítána částka dle aktuálního tarifu dopravce.

V akutních případech využíváme služeb ČD KURÝR, kdy zboží je odesláno a doručeno v týž den v závislosti na aktuálním jízdním řádu ČD. Možnost vyhledání spoje ZDE.

Výběrová řízení:

Jste-li firma a hledáte finanční úspory na vstupech do Vaší firmy, ale i časové úspory v termínech dodávek (neboť čas skutečně jsou peníze), pak nás neváhejte kontaktovat. Velice rádi Vám zhotovíme (pro Vás zcela nezávaznou) cenovou a termínovou kalkulaci na dodávky ložisek a příslušenství.

Termíny dodávek zboží:

Jelikož si plně uvědomujeme složitost současné situace podniků a firem a zcela chápeme jejich snahu o bezskladové hospodářství, jsme připraveni jejich požadavky „ na poslední chvíli“ oparativně a efektivně řešit. Proto jsme schopni (samozřejmě také díky maximální vstřícnosti našich zahraničních partnerů) zboží, které nemůžeme nabídnout z vlastních skladových zásob, dodat s minimálním časovým prostojem (např. stř. a Z. Evropa - do druhého dne, USA - 2 dny, Japonsko - týden).

Zde uvedený seznam námi nabízených služeb není pochopitelně úplný, jedná se pouze o přůřez našemi službami. A jelikož každý zákazník je jedinečný, proto také ke každému přistupujeme individuálně a každému nabízíme balíček služeb „ na míru“.

Pevně věříme, že i Vám budeme moci předvést, jak přeměňujeme svá slova v činy a že se i Vy stanete naším spokojeným zákazníkem.