O nás

banner

Jsme ryze česká obchodní společnost zabývající se nákupem a prodejem ložisek všech typů a rozměrů, autoložisek, příslušenství ložisek a mazací techniky. Základem naší činnosti je velkoobchodní prodej a zásobování podniků a firem se zaměřením na těžký průmysl a opravy kolejových vozidel.

Firma Ložiska Pardubice s.r.o. je nástupnickou organizací firmy Ložiska Jakubec, která byla založena v roce 2000., máme za sebou více než 20 let zkušeností v oboru. V současné době obchodně působíme po celém území ČR a zahraničí.


Jelikož si plně uvědomujeme rozdílné kvalitativní požadavky a finanční možnosti našich zákazníků, nabízíme zboží v kvalitativním a cenovém rozmezí od nejlevnějších produktů méně známých výrobců (zejména z oblasti JV Asie), přes mainstreamové značky, kde zákazník získá nejlepší poměr cena - kvalita, až po TOP produkty renomovaných světových výrobců.

V rámci rozšíření našich služeb jsme otevřeli maloobchodní prodejnu s pevnou pracovní dobou, kde lze zakoupit kompletní sortiment ložisek a ložiskové techniky s příslušenstvím.

+420 603 178 884 Odeslat dotaz